BIG

P A N D A

ЗАГРУЗКА

Про бренд

TM BIG PANDA

Якісна та доступна снекова продукція у великому асортименті. Наша компанія має репутацію надійного ділового партнера. Ми використовуємо гнучкий індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Про бренд

Під брендом BIG PANDA випускається снекова продукція високої якості.

Основні напрямки нашої діяльності: виробництво та реалізація різноманітних видів попкорну та цукрової вати. Також планується розширення асортименту новими позиціями снекової групи товарів. За відносно короткий період успішного розвитку торгова марка BIG PANDA здобула постійних покупців та зайняла міцну позицію на ринку.

Власні виробничі потужності, оздоблені сучасними імпортними технологічними лініями, дозволяють випускати якісний продукт у великих обсягах. Особливу увагу ми приділяємо вибору постачальників найкращої свіжої сировини. Для пакування використовуються тільки безпечні сертифіковані матеріали. Завдяки цьому наша продукція завжди зберігає свій первинний смак та аромат. Виробництво BIG PANDA™ пройшло сертифікацію на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007.

Ми дотримуємось принципів системи контролю якісті харчової продукції HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), що підтверджує відповідальне ставлення до питань контролю якості продуктів BIG PANDA™. Позитивна динаміка росту обсягів виробницва дозволяє постійно розширювати асортиментний ряд BIG PANDA™ . Наша мета – забезпечити своїх споживачів якісною і доступною снековою продукцією.